SENİN SAYENDE ÇOCUKLAR KAMPTA!

1996’dan beri gönüllülerimizin sağladığı destekler sayesinde her yıl gerçekleştirilen Gençlik Merkezi Yaz Kampı’mızı bu yıl da devam ettirmek istiyoruz!

Her sene Temmuz ayında gerçekleştirdiğimiz Yaz Kampı projemizle, risk altında ve dezavantajlı koşullarda yaşamlarını sürdüren 12-18 yaşları arasındaki çocuk ve gençlerimize; sorumluluk, güven duygusunun oluşturulmasını sağlamak ve onları, hayal ettikleri tatile ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Tecrübelerimiz, bizlere, kampımıza katılan çocuklarımızın, akran ilişkilerinin, iletişim becerilerinin geliştiğini ve farklı bir ortama daha kolay uyum sağladıklarını göstermektedir. Kampımıza katılan, çocuk ve gençlerimiz sonraki yıllarda da kampımıza yeniden katılmayı istediklerini bize her zaman iletmektedirler. Bizler de çocuklarımızın arzularını yerine getirmek için çalışmaya sonuna kadar devam edeceğiz! Tam olarak 9200 TL’ye ihtiyacımız var. 23 çocuğumuzun Gençlik Merkezi Yaz Kampı hayallerini gerçekleştirebilmeleri için seni de “Bir Işık Yakmaya” davet ediyoruz.
Bağış Yap Işığımız Ol.

LİNKE TIKLAYARAK KOLAYCA BAĞIŞ YAPABİLİR:
https://fonzip.com/tcyov/kampanya/senin-sayende-cocuklar-kampta-

İSTERSENİZ ALTTA YAZILI OLAN HESAP BİLGİLERİNDEN DE ”KAMP” YAZARAK BAĞIŞINIZI GÖNDEREBİLİRSİNİZ:
Bağış Hesap Bilgileri;
HESAP ADI :Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı
BANKA: Vakıfbank Kadıköy Şubesi
ŞUBE KODU:012
IBAN NO : TR76 0001 5001 5800 7287 9903 66

BAĞIŞINIZI KOLAYCA YAPABİLİRSİNİZ.

#seninsayende